ANALİTİK TERAZİ AS 3Y

AS.3Y analitik teraziler 5,7” TFT renkli dokunmatik göstergeye sahip olup, serbestçe degiştirilebilir kullanıcı profilleri ile detaylı parametre seçimine imkan sağlar. Terazi, kullanıcı profil ayarları ile, ileri düzeyde müşteriye özel uygulamalar için yapılandırılabilir.
AS.3Y analitik terazi serisi bünyesindeki standart kütleyi kullanan dahili otomatik kalibrasyon sistemine sahiptir. Terazi dengesi RADWAG patentli özel elektronik LevelSENSING sistemi ile izlenir. AS.3Y analitik terazi serisinin farklı bir üstünlüğü de, dahili sensörleri yada THB 2 harici çevre koşulları modülü ile çevre şartlarının anında izlenebilir olmasıdır.
AS.3Y analitik teraziler çevre koşullarının etkisine karşı hava akımından korunması için büyük tartım kabinine sahiptir. Koruma kalkanı aynı zamanda tartım kabinin içini steril ve temiz tutmayı da sağlar. Terazinin uygulanan modu hayata geçiren etkileşimli formül ve veri tabanı desteği, karışım hazırlarken hız ve güvenilirlik sağlar. Farklı bir tartım modu, zaman içinde aynı numunenin yürütülen farklı proseslerde ki ağırlık kontrolüne yardımcı olur. Genişletilmiş veri tabanları, kullanıcının yapılan ölçüm sonuçlarını saklaması, yazdırması ve transferine imkan sağlar.

FONKSİYONEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

EBATLAR

DÖKÜMAN VE SORULARINIZ İÇİN

info@izdelta.com